شرکت ساختمانی بانک ملت (سهامی خاص)

تجزیه و تحلیل؛

پروژه تجاری – اداری ملت 2 که متعلق به شرکت ساختمانی بانک ملت (سهامی خاص) است، در منطقه 22، شهرک گلستان، ضلع شمالی میدان موج و ابتدای بلوار ارغوان در حال ساخت می باشد. این پروژه که با نام “بازار بزرگ مادر” شناخته می شود به صنف مادر و کودک اختصاص داشته و بصورت تخصصی در خصوص اقلام مربوط به کودک از نوزادی تا نوجوانی فعالیت خواهد داشت.

می توان گفت چنین مرکزی با تخصص مادر و کودک در سطح منطقه 22 و حتی شهر تهران بینظیر است که در نتیجه این امر، مزیت ویژه ای جهت سرمایه گذاری در این پروژه محسوب می گردد.

مشخصات عمومی و شناسنامه پروژه تجاری اداری ملت 2؛

پروژه تجاری – اداری ملت 2 (لتمال کن) در 32 طبقه (8 طبقه منفی) تعریف شده است. این پروژه در زمینی به مساحت 14 هزار مترمربع  و با زیربنایی بالغ بر 121505 مترمربع در حال ساخت می باشد. تعاونی سازنده برای زمان تحویل موعدی 40 ماهه را تعیین نموده است.

از جمله امکانات این مجموعه می توان به؛  اختصاص پارکینگ و انباری مجزا برای هریک از واحدهای اداری و تجاری و همچنین سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی اشاره کرد.

روال نقل و انتقال و خرید و فروش؛

خرید و فروش تمامی واحدهای تجاری و اداری پروژه ملت 2 به صورت متری و تسویه درجا می باشد. این واحدها به صورت قطعی در دفتر شرکت سازنده قابل نقل و انتقال هستند.

قیمت و شرایط پرداخت؛

با توجه به تکمیل واریزی اعضای پروژه ملت 2، لذا خرید و فروش این واحدها به صورت متری و تسویه نقدی انجام پذیر بوده و 10 درصد در زمان تحویل و سند از قیمت کل کسر خواهد شد. شایان ذکر است قیمت هر واحد بسته به موقعیت، طبقه و جهت آن متفاوت می باشد.

علاقمندان می توانند جهت استعلام قیمت به روز این واحدها با مشاورین ما در تیم پیش فروش مسکن آندلس تماس حاصل نمایند.

توصیه کارشناسی؛

  • در هنگام خرید و نوشتن مبایعه نامه اخذ استعلام از مدارک فروشنده (دفترچه عضویت یا فیش های واریزی و برگه استعلام واریزی) ضروری بوده و می بایست مشخصات فروشنده با مشخصات درج شده در مدارک منطبق باشد.
  • اخذ استعلام بروز واریزی های قبلی فروشنده از تعاونی الزامیست و چنانچه جریمه شامل امتیاز مورد معامله باشد پرداخت جریمه برعهده فروشنده است.
  • تمامی نقل و انتقالات می بایست در دفتر تعاونی انجام پذیرد و هرگونه وکالت نامه یا سند دیگری در دفترخانه به تنهایی فاقد اعتبار است.
  • قبل از انجام معامله حتما از واحد مورد نظر در طبقه و جهت خود بازدید نموده و به بازدید از واحد نمونه اکتفا ننمایید.