شرکت نیکان سازه سدید

تجزیه و تحلیل؛

پروژه مسکونی تریتیوم 1 از جمله پروژه های لوکس و مدرن اطراف دریاچه چیتگر است. با توجه به اینکه تمامی برج های اطراف این پروژه به بهره برداری رسیده اند در نتیجه بطور قطع واحدهای الماس غرب ویوی ابدی دریاچه را دارا می باشند. لذا به ندرت می توان نظیر چنین پروژه لوکسی که چشم انداز ابدی دریاچه را نیز دارا می باشد پیدا کرد.

شرکت نیکان سازه سدید که سازنده این پروژه می باشد، در حال تبدیل شدن به یکی از شرکت های برند در منطقه 22 بوده و همزمان دو پروژه دیگر (تریتیوم 2 و 3) را نیز در دست ساخت دارد.

مشخصات عمومی و شناسنامه پروژه الماس غرب؛

پروژه مسکونی تریتیوم 1 در منطقه 22، شهرک گلستان، غرب دریاچه چیتگر، بلوار میعاد، خیابان طراوت و روبروی ایران مال واقع شده است. این پروژه در قالب دو برج 21 طبقه با مجموع 168 واحد تعریف شده است. برای هریک از طبقات این برج ها 4 واحد مسکونی با متراژ 148 مترمربع در نظر گرفته شده است. شرکت سازنده موعد تحویل را برای سال 1400 اعلام نموده است.

از جمله امکانات درنظر گرفته شده برای پروژه الماس غرب می توان؛ روف گاردن در طبقه آخر، کافی شاپ، استخر، سونا و جکوزی با آبنمای شیشه ای، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سرمایش و گرمایش مرکزی پکیج، 2 لاین آسانسور نفربر و باربر، هلی پد و پارکینگ و انباری، کابینت گلس، پرده ریموت دار، کاغذ دیواری و نقاشی جهت هر واحد را نام برد.

روال نقل و انتقال و خرید و فروش؛

تعداد 84 واحد در طبقات زوج یعنی در حقیقت نیمی از کل واحدهای پروژه متعلق به شرکت سازنده بوده و واحدهای پروژه تریتیوم 1 به صورت متری در دفتر سازنده قابل عقد قرارداد و خرید و فروش می باشد.

قیمت و شرایط پرداخت؛

قیمت واحدهای پروژه الماس غرب به روز بوده و بسته به طبقه، جهت و مرغوبیت واحدها متفاوت می باشد. متقاضیان می توانند جهت استعلام قیمت واحدها و همچنین آگاهی از شرایط پرداخت با مشاورین ما در تیم پیش فروش املاک آندلس تماس حاصل فرمایند.

توصیه کارشناسی؛

  • جهت خرید از پروژه تریتیوم 1، واحد مورد نظرتان را در همان طبقه ای که انتخاب کرده اید بازدید نمایید و به بازدید واحد نمونه اکتفا نکنید.
  • قرارداد در دفتر سازنده تنظیم و تاریخ دقیق سند و آدرس دفترخانه مورد نظر نیز در آن قید می گردد. لذا می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی قراردادتان را امضا نمایید.
  • از طریق دفتر سازنده و راه های ارتباطی و مجازی پیش بینی شده می توانید پیشرفت فیزیکی پروژه را بررسی نمایید.
  • علیرغم اینکه در این پروژه در زمان خرید و از همان بدو امر طبقه و جهت واحد تعیین می گردد، اما پرداخت بموقع اقساط می تواند در تخفیف قیمت تمام شده و پرداخت های مرحله آخر تاثیر گذار باشد.