شرکت تعاونی مسکن فوتبال ایران با مشارکت شرکت بین المللی برج سازان بیم (B.I.M)

تجزیه و تحلیل؛

پروژه مسکونی فوتبال که توسط شرکت تعاونی مسکن فوتبال ایران آغاز بکار کرده است، قطعا تبدیل به یکی از پدیده های نوظهور در منطقه 22 خواهد شد. پروژه ای با سازندگانی رزومه دار که هرکدام به شخصه و تنها در منطقه 22، کارنامه ای پربار از خود بجای گذاشته اند. این مزیت وقتی در کنار نام یک تعاونی مسکن خاص قرار می گیرد که اعضای آن نیز متشکل از چهره های معروف و مشهور ورزشی هستند و با مدنظر قرار دادن موقعیت مکانی دنج و سرشار از حس آرامش آن و همچنین کیفیت ساختی که معمولا پروژه های تک برج از آن بهره می برند، مطمئنا در نهایت پروژه ای خواهد بود که یکی از خاص ترین و باکیفیت ترین برج های منطقه 22 و اطراف دریاچه چیتگر را به نمایش می گذارد. پروژه ای که از دو منظر سرمایه گذاری و سکونت کاملا مناسب به نظر می رسد: برج مسکونی فوتبال ایران!

مشخصات عمومی و شناسنامه پروژه مسکونی فوتبال ایران؛

پروژه مسکونی فوتبال ایران در قالب 1 برج 16 طبقه (4 طبقه منفی شامل پارکینگ و انباری، 1 طبقه لابی و مشاعات و 11 طبقه مسکونی) تعریف شده است. برای این پروژه واحدهایی با متراژهای 100 متر (دوخوابه) و 149 متر (سه خوابه) با یک خواب مستر در نظر گرفته شده است.

برج مسکونی فوتبال ایران با دسترسی های عالی و کوتاه مدت نسبت به جاذبه های منطقه 22، در شمال بزرگراه شهید خرازی (همت)، ابتدای جاده وردیج، شهرک معلم قرار گرفته است و با موعد تحویل 48 ماهه (از زمان شروع گودبرداری که 6 ماهه اول سال 1400 می باشد)  توسط شرکت تعاونی مسکن فوتبال ایران با همکاری و مشارکت شرکت بین المللی برج سازان بیم (B.I.M) در حال ساخت می باشد.

از جمله امکانات متعدد این پروژه می توان مواردی نظیر؛ لابی مجلل به مساحت 2 هزار مترمربع و ارتفاع سقف 6 متر و لابی من 24 ساعته، روشنایی هوشمند مشاعات، دوربین مداربسته، سیستم هواساز، آشپزخانه مرکزی، آسانسور حمل بار و نفر، راه پله اضطراری، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، اختصاص پارکینگ و انباری و تراس جهت هر واحد و درب ضدسرقت را نام برد.

روال نقل و انتقال و خرید و فروش؛  

تمامی واحدهای پروژه مسکونی فوتبال ایران دارای کارتکس بوده و در نهایت، پس از پرداخت آخرین قسط زمین و تراکم (مورخ 10/7/1400) دفترچه مالکیت داشته و به صورت قطعی در دفتر شرکت تعاونی فوتبال قابل نقل و انتقال خواهند بود.

این واحدها به صورت واریزی و امتیازی خرید و فروش می شوند. (در صورت اتمام مرحله پذیره نویسی واحدهای پروژه فوتبال توسط شرکت سازنده)

قیمت و شرایط پرداخت؛

هزینه زمین و تراکم به ازای هر مترمربع به صورت قطعی 10 میلیون تومان اعلام شده است و به این عدد هزینه ساخت از قرار هر مترمربع 9 میلیون تومان نیز افزوده می شود که این مبلغ برای اعضای اولیه به صورت علی الحساب است. هزینه انشعابات، مشاعات و ضریب طبقات نیز به صورت جداگانه و در زمان تحویل واحد از اعضا دریافت خواهد شد.

شرایط پرداخت بابت زمین و تراکم و به تفکیک متراژ به شرح جدول ذیل می باشد:

جدول شرایط پرداخت اقساط ساخت برای سال 1400:

توصیه کارشناسی؛

  • تمامی واحدهای برج فوتبال ایران دارای دفترچه مالکیت (کارتکس) بوده و در هنگام خرید و فروش می بایست این دفترچه همراه با سایر مدارک، از سوی فروشنده به خریدار جهت رویت و بررسی ارائه شود. با توجه به اینکه این پروژه در مرحله پذیره نویسی می باشد، مبنا و معیار صحت و سقم مالکیت واحدها، نتیجه استعلام از دفتر شرکت سازنده است.
  • خوش حسابی در پرداخت اقساط تاثیر بسزایی در اولویت رتبه بندی جهت انتخاب واحد در انتهای پروژه خواهد داشت.
  • هرگونه خرید و فروش و نقل و انتقال واحدهای پروژه صرفا از طریق دفتر شرکت سازنده رسمیت یافته و اعتبار می یابد. بنابراین تنها به وکالتنامه محضری و یا مبایعه نامه بنگاه اکتفا نکرده و برای خرید و فروش امتیاز واحدهای پروژه برج فوتبال ایران حتما پس از استعلام واریزی های فروشنده از دفتر شرکت سازنده، نسبت به پرداخت هرگونه وجه به فروشنده اقدام نمائید.