درباره مدرسه مشاورآموز

مدرسه مشاورآموز در ابتدا فقط یک ایده بود که تبدیل به کانالی در تلگرام شد و بعدتر یک صفحه در اینستاگرام که توسط بزرگمهر کیانی ایجاد گردید که دانسته ها و تجربیات خود از کسب و کار املاک و فنون مشاوری املاک را به اشتراک می گذاشت. در سال 1398 که ایده تشکیل “دانشنامه آندلس” جدی تر شد و فاز برنامه ریزی عملیاتی شد، “مدرسه مشاورآموز” به عنوان یکی از 5 برند زیرمجموعه آندلس شروع به فعالیت نمود. 

از آنجایی که همواره در تمامی مراحل کار آنچه مدنظر تیم مدیریت بوده است، سهل الوصول بودن آموزش ها و کوچک تر کردن قدم ها و اهداف برای مشاورین بوده است به نحوی که کاملا فراگیر و کاربردی باشد و مهم تر از همه اینکه مشاورآموز نیز مانند بقیه شرکت های زیرمجموعه آندلس، سیاست های خود را مبنی بر متفاوت بودن مدون نموده است، بنابراین تصمیم گرفتیم که آموزش ها را بجای بسته های حجیم و گران قیمت، به نوعی دیگر عرضه کنیم که همه بتوانند به اندازه توان و ظرف شان استفاده کنند.

به این صورت که تمامی آموزش ها در دسته بندی های هشت گانه و سرفصل های مشخص به همراه تمرین و آزمون همان سرفصل عرضه می شود. هر مشاور می تواند نسبت یه خرید همان سرفصلی که می خواهد اقدام کند و اجباری برای تهیه تمامی سرفصل ها نیست. کما اینکه اگر به ترتیب ارائه در سایت، دروس را دنبال کنند می توانند از تمامی سرفصل ها نیز استفاده کنند.

تلاش مجموعه “مدرسه مشاورآموز” همواره براین بوده است که با رویکردی علمی و نوین به مقوله مشاوری املاک به عنوان یک حرفه تخصصی نگاه کند و تمامی برنامه ها و سرفصل ها بر این مبنا تدوین می شوند که در وهله نخست به مقوله آموزش نگاهی متفاوت و مبنی بر مشارکت حداکثری داشته باشیم و البته تلاش مان بر این است که تا حد امکان نگاه بازاری و سنتی حاکم بر حرفه مشاوری املاک را متحول کرده و ردایی درخور زحمات و تلاش های مشاورین املاک بدوزیم با کوله باری از تجربه و دانش و البته امید و ایمان.

با امید به اینکه مشاورین املاک در سراسر ایران، مهم ترین دغدغه شان راه انداختن کار مشتری و رضایت او باشد و بس.

مانا باشید و بهروز

بزرگمهر کیانی