شرکت نیکان سازه سدید

تجزیه و تحلیل؛

پروژه تریتیوم 3 متعلق به تعاونی مسکن سازمان شهرداری تهران می باشد. شرکت نیکان سازه ساخت این پروژه را بعنوان سومین پروژه خود در منطقه 22 در ازای اخذ مالکیت نیمی از واحدهای این برج، بر عهده گرفته است. این شرکت واحدهای خود را با طبقه و واحد مشخص، با قیمت قطعی و شرایط پرداخت معین به فروش می رساند.

این پروژه به واسطه پیشرفت فیزیکی مطلوب اش توانسته است در مدت زمانی کوتاه تبدیل به یکی از پرطرفدارترین پروژه های شهرک مرواریدشهر و منطقه 22 گردد.

پروژه تریتیوم 3 نیز همچون دو پروژه دیگر شرکت نیکان سازه (تریتیوم 1 و 2) بیشتر مناسب خریدارانی است که هدفشان از خرید واحد، سکونت باشد نه سرمایه گذاری صرف.

مشخصات عمومی و شناسنامه پروژه تریتیوم 3؛

پروژه مسکونی تریتیوم 3 (ترافیک) در قالب یک برج 13 طبقه (2 طبقه منفی پارکینگ، 1 طبقه لابی و 10 طبقه مسکونی) تعریف شده است. برای هریک از طبقات این برج 9 واحد مسکونی در 4 تیپ 117، 122، 126 و 133 مترمربع و بصورت دو و سه خوابه در نظر گرفته شده است. شرکت سازنده موعد تحویل واحدهای این پروژه را سال 1401 اعلام نموده است.

از جمله امکانات پروژه ترافیک می توان به؛ لابی مجلل، سالن ورزشی بسیار مدرن، سالن اجتماعات چند منظوره، روف گاردن در طبقه آخر، سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپیلت و پارکینگ و انباری جهت هر واحد اشاره کرد.

روال نقل و انتقال و خرید و فروش؛

واحدهای پروژه تریتیوم 3 همگی توسط سازنده به فروش رسیده و به صورت متری در دفتر سازنده قابل عقد قرارداد و نقل و انتقال می باشد.

قیمت و شرایط پرداخت؛

قیمت واحدهای برج تریتیوم 3 به روز بوده و بسته به طبقه، جهت و مرغوبیت واحدها متفاوت می باشد. در این پروژه، 2 درصد ضریب طبقات، 10 درصد جهت تحویل و 5 درصد برای سند اختصاص داده شده است.

علاقمندان و متقاضیان خرید از این پروژه می توانند جهت استعلام قیمت واحدها و شرایط پرداخت با مشاورین ما در تیم پیشفروش مسکن آندلس تماس حاصل نمایند.

توصیه کارشناسی؛

  • جهت خرید از پروژه تریتیوم 3 ترجیحا متراژ مورد نظرتان را در همان طبقه ای که انتخاب کرده اید بازدید نموده و به بازدید واحد نمونه اکتفا ننمایید.
  • قرارداد در دفتر سازنده تنظیم و تاریخ دقیق سند و آدرس دفترخانه مورد نظر نیز در آن قید می گردد. لذا می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی قراردادتان را امضا نمایید.
  • از طریق دفتر سازنده و راه های ارتباطی و مجازی پیش بینی شده می توانید پیشرفت فیزیکی پروژه را پیگیری کنید.
  • علیرغم اینکه طبقه و جهت واحد خریداری شده از ابتدا مشخص می باشد اما پرداخت بموقع اقساط می تواند در تخفیف قیمت تمام شده و پرداخت های مرحله آخر تاثیر گذار باشد.